SMS Kredyt i Doradcy24 rozpoczynają współpracę

SMS Kredyt, spółka należąca do grupy SMS Kredyt Holding SA, w dniu 23.04.2012 podpisała umowę z firmą Doradcy24 S.A., dzięki której SMS Kredyt rozszerza swoją sieć dystrybucji o kolejne punkty sprzedaży.

SMS Kredyt Sp. z o.o. oraz Doradcy24 SA wspólnie wprowadzają na rynek produkt pod nową marką Chwilówki D24, który będzie oferowany wyłącznie za pośrednictwem tej sieci.

– Dzięki współpracy z Doradcy24 realizujemy naszą strategię polegającą na rozwoju sieci dystrybucji naszych produktów finansowych pod marką własną naszych kontrahentów. Współpracujemy już z kilkoma podmiotami, a efekty naszej kooperacji będą odzwierciedlane w osiąganych wynikach finansowych – mówi Marcin Tokarek, prezes zarządu SMS Kredyt Holding SA.

Doradcy24 SA to jedna z największych niezależnych spółek doradztwa finansowego w Polsce. W jej ofercie znajdują się produkty i usługi kilkudziesięciu banków oraz towarzystw ubezpieczeniowych. Doradcy24 działają poprzez sieć własnych placówek, zlokalizowanych w największych miastach Polski, oraz placówki partnerskie.

Obecnie SMS Kredyt współpracuję już z takimi sieciami jak: Kredytum S.A., Money House Sp. z o.o., Fines Sp. z o.o., InPost Finanse Sp. z o.o., General Finance Sp. z o.o oraz z Domem Finansowym QS Sp. z o.o.

źródło: SMS Kredyt

To także powinno Cię zainteresować:
Kredyty gotówkowe porównanie kwiecień 2020
Kredyty konsolidacyjne porównanie kwiecień 2020
Kredyty hipoteczne porównanie kwiecień 2020
Kredyty samochodowe porównanie kwiecień 2020
Kredyty dla firm porównanie kwiecień 2020

Portal o pożyczkach bankowych i pozabankowych, którego misją jest rzetelna prezentacja ofert klientom indywidualnym, poszukującym najlepszego rozwiązania spełniającego przyszłe cele oraz uwzględniającego możliwości finansowe.